Przedsiębiorstwo

Przedsiębiorstwo rodzinne - międzynarodowy zasięg

Założona w 1954 r., firma REGUPOL produkuje wyroby z wysokiej jakości gumy i innych elastycznych komponentów pochodzących z recyklingu. Firma ta jest jednym z wiodących dostawców podłóg w ośrodkach sportowych, izolacji akustycznej, wibroizolacji, podłóg ochronnych, mat ochronnych dla budownictwa oraz mat antypoślizgowych do zabezpieczania ładunków w transporcie. W wielu z tych branż REGUPOL jest teraz jednym z wiodących dostawców dzięki wiedzy zespołu globalnego. W ubiegłym roku REGUPOL osiągnął obrót wynoszący ponad 140 milionów euro i zrecyklingował ponad 90 000 ton elastomerów. REGUPOL jest laureatem Nagrody Ekonomii Środowiskowej NRW, Nagrody Efektywności Energetycznej NRW oraz otrzymał certyfikat Cradle to Cradle Certified® Bronze dla niektórych produktów w obszarach akustyki, budownictwa i zabezpieczania ładunków. Cradle to Cradle Certified® oznacza ciągłą i konsekwentną gospodarkę cyrkularną. REGUPOL postawił sobie za zadanie ciągłą pracę nad rozwojem rozwiązań wspierających konsekwentną gospodarkę cyrkularną. Kształtowanie zrównoważonej i udanej przyszłości. To nasz cel.


Zostań częścią rodziny REGUPOL

REGUPOL jest rodzinnie zarządzaną firmą przemysłową z siedzibą główną w Bad Berleburg o zasięgu międzynarodowym. To czyni Firmę ulubionym pracodawcą w regionie.

Szeroka oferta pracy, praktyk, rozwoju czy staży tworzy różnorodne możliwości dla potencjalnych kandydatów.

Produkty REGUPOL wyróżnione certyfikatem Cradle to Cradle Certified®

65 naszych produktów z obszarów akustyki, ochrony budowlanej i zabezpieczenia ładunków otrzymało certyfikat Cradle to Cradle Certified® na poziomie brązowym. Od momentu założenia firmy zawsze stawiamy na myślenie i produkcję zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nowe certyfikaty potwierdzają naszą odpowiedzialność w tym zakresie.

Kontakt